Šilutės kredito unija šventė 21-ąjį veiklos gimtadienį

Šilutės kredito unija veiklą pradėjo 1996 m. gegužės 28 d., kai buvo įsteigta ir tuo metu pavadinta kredito unija „Ūkininko sėkmė“. Unija savo veiklą pradėjo turėdama tik 52 narius ir buvo įsikūrusi kukliame, vos 14 kv. m. turinčiame kambarėlyje, su tuo metu dirbančia viena darbuotoja.

Šiais metais kredito unija pasitikdama 21–ąjį gimtadienį gali didžiuotis ilgu gyvavimu, patikima bei brandžia veikla. Šaliai pergyvenus ekonomikos pakylėjimą, krizę, besitęsiančią pinigų infliaciją, Šilutės kredito unija išliko stipri ir konkurencinga finansų rinkos dalyvė Šilutės rajone. Narių skaičius išaugo per 9 tūkst., o kredito unija per visus gyvavimo metus išsaugojo vertybę – būti arčiau žmogaus. Tai vertybė ir vienas svarbiausių ir iki šių dienų išlikęs uždavinys. Norint pasiekti kiekvieną žmogų atokiausiame rajono kampelyje, įkurtos ir aktyviai veikia nutolusios kasos visose seniūnijose.

Kredito unija aktyviai dalyvauja bendruomenės gyvenime. Kasmet yra skiriamas fondas bendruomenių programoms remti, taip pat kredito unija prisideda prie bendruomenių ir visuomenės aplinkos gerovės. Kredito unijos gimtadienio minėjimas sutampa su Šilutės miesto gimtadieniu. Šiais metais miestas minėjo 506 metus nuo tada, kai pirmą kartą paminėtas pavadinimas rašytiniuose šaltiniuose.

21 – ąjį gimtadienį Šilutės kredito unija narius pasitiko su simbolinėmis dovanėlėmis. Šventės proga kredito unija savo nariams dovanojo kreditus palankiomis sąlygomis, terminuotiems indėliams siūlė priedus prie palūkanų normos, šventinę savaitę nauji nariai į Šilutės kredito uniją priimti be stojamojo mokesčio.