Praūžė LKU sąskrydis, 2022!

Praūžė LKU sąskrydis, 2022!

Liepos 16 – 17 d. Oro Dubingiuose, Molėtų rajone, Lietuvos kredito unijos dalyvavo jau tradicija tapusioje šventėje – sąskrydyje, kuriame susirinko arti 300 dalyvių – kredito unijų vadovų ir darbuotojų su šeimomis iš visos Lietuvos.

Šventė prasidėjo šeštadienį. Iškilmingą sąskrydžio atidarymo šventę pradėjo ALKU administracijos vadovė Indrė Bankuvienė ir LCKU valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas Mindaugas Vijūnas, kurie pasidžiaugė, kad taip gausiai visi susibūrė kartu bei palinkėjo smagaus ir nepamirštamo renginio visiems susirinkusiems.

Šventė oficialiai atidaryta kredito unijų himnu.

Kredito unijos dalyvavo aktyviose, unikaliose bei įtraukiančiose žaidynėse - „F-1 didžiosios lenktynės“. Žaidynėse nugalėjo trys komandos: 1 vieta – „Karma" (kredito unija „Ebitum“, kredito unija „Magnus“ ir Klaipėdos kredito unija), 2 vieta – „Sakalai" (Širvintų kredito unija ir Šilutės kredito unija) ir 3 vieta – „Kunigunda" (LCKU).

Sąskrydžio dalyviai darbuotojai taip pat turėjo galimybę dalyvauti loterijoje ir laimėti skrydį LKU grupės ženklu paženklintu oro balionu.

Vakarą vainikavo grupė „16Hz“, kurie užtikrino karštą atmosferą.

Nuoširdžiai dėkojame dalyvavusioms kredito unijoms šių metų sąskrydyje ir LCKU visapusiškai prisidėjus prie renginio bei visiems kartu sukūrus nepamirštamą šventinę atmosferą!

Sąskrydžio akimirkos: https://www.youtube.com/watch?v=CXap4zAfnGI

Iki kitų metų! Image removed.Image removed.