Kredito unijas pasiekė daugiau nei 200 bendruomenių ir NVO projektų paraiškų

63 Lietuvos kredito unijų bendruomenių projektų rėmimo programa „Neįtikėtina kooperacijos jėga!“ sulaukė stulbinamo populiarumo. Kredito unijas pasiekė net keli šimtai projekto idėjų, kaip pagerinti savo krašto, miesto, miestelio ar bendruomenės gyvenimą.

„Projektas „Neįtikėtina kooperacijos jėga“ jau rengiamas eilę metų, tačiau šie metai buvo itin turtingi gražių bendruomenių idėjų. Tikimės, atrinktos ir įgyvendintos idėjos bus sektinas kooperacijos ir bendruomeniškumo pavyzdys ir kitiems miesto ar miestelio gyventojams“, – teigė Asociacijos Lietuvos kredito unijos Valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus.

Šiais metais aktyvumu itin pasižymėjo Kauno miesto bendruomenės ir nevyriausybinės organizacijos, iš laikinosios sostinės sulaukta net 81 iš 238 paraiškų. Taip pat aktyvumu pasižymėjo Vilnius, Klaipėda, Plungė, Raseiniai, Panevėžys, Pakruojis, Kupiškis ir kiti miesteliai.

Atrinktos projektų paraiškos į kredito unijų rėmimo programą „Neįtikėtina kooperacijos jėga“ bus paskelbtos gruodžio 19 d. svetainėje www.lku.lt.