Praūžė Lietuvos kredito unijų sąskrydis‘ 2019

 Liepos paskutinįjį savaitgalį Šventojoje, esančioje Pajūrio sodyboje, Lietuvos kredito unijos dalyvavo jau tradicija tapusioje šventėje – sąskrydyje, kuriame susirinko per 300 dalyvių - kredito unijų darbuotojų, vadovų ir svečių iš visos Lietuvos.

Susirinkę dalyviai dar kartą įrodė, kad kredito unijos geba suvienyti savo narius ne tik darbe, bet šventėje. Pozityvios emocijos, smagios rungtys, šauni draugija su kolegomis, mus lydėjo viso renginio metu.

Šventė prasidėjo jau pentadienį, kai po savaitės darbų susirinkę, smagiai laikąleidome diskotekoje prie baseino iki paryčių.

Šeštadienio iškilmingą sąskrydžio atidarymo šventę pradėjo Asociacijos Lietuvos kredito unijos vadovė Daiva Kuršelytė pasveikindama visus susirinkusius. ALKU vadovė pasidžiaugė, kad šiais metais kredito unijos itin bendruomeniškos, aktyviai registravosi ir dalyvavo vasaros šventėje, bei palinkėjo, kad komandinis darbas ir kooperacija atsispindėtų ne tik rungtyse, bet ir visame kredito unijų judėjime.

Susirinkusius dalyvius pasveikino ir Lietuvos centrinės kredito unijos stebėtojųtarybos narė Rita Latviūnienė, kuri pasidžiaugė, kad mūsų tiek daug, kad mes vieningi ne tik darbuose, bet ir šventėje, kad mokame ne tik dirbti, bet ir linksmintis, bei padėkojo ALKU ir jos vadovei Daivai, kad pavyko taip gausiai suburti visus kartu.

Šventės atidarymas tęsėsi atliekant kredito unijų himną, bei jau tradicija tapusi dalyvių nuotrauka iš drono, sudarant LKU simbolį.

                                        

Šventės atidarymas, kredito unijų himnas    

Šventėje dalyvavo per 300 kredito unijų darbuotojų, vadovų ir svečių iš visos Lietuvos

 

Komandos dalyvavo aktyviose, azartiškose bei įtraukiančių pramoginių užduočių,įsimintino laiko su komanda bei tikrų ir pozityvių emocijų nestokojančiose Biuro olimpinėse žaidynėse, kuriose grūmėsi 7 jungtinės komandos.

Po energingo pusdienio, visi vaišinosi sočiąja ir gardžiąja armėniška tiršta mėsos sriuba – Chašlama. Renginio vakare vyko Biuro olimpinių žaidynių apdovanojimai bei komandinės – interaktyvios pramogos, protmūšiai ir kitos įdomios – linksmos užduotys su vakaro vedėju, kurio metu šokių netrūko iki pat ryto.

Gera nuotaika šeštadienio vakarą rūpinosi vakaro vedėjas Stasys – Vakarėlio siela. Rungčių dalyviams apdovanojimus įteikė ALKU ir LCKU vadovai Daiva ir Mindaugas.

 

1 - ąją vietą laimėjo - „Gerovės“ komanda, kuri nominuota kaip „Testosterono komanda: Mes geriausi“. 2 – ąją vietą užėmė Anykščių komanda – „Nykščiai“, kuri nominuota kaip „Per plauką nuo medalio“ komanda.

                              

Kredito unijos „Žemdirbio gerovė“ ir Jurbarko kredito unijos komanda                          Anykščių kredito unijos ir ALKU komanda

 

3 – ąją vietą užėmė Safari lenktynių čempionai – nominuoti kaip „Top išjodinėtojai“ - komanda „Gėgė“. Sąskrydžio žaviausia turnyro komanda – „Panevėžio mergičkos“.

                              

Pagėgių kredito unijos ir LCKU komanda                                                                      Panevėžio kredito unijos komanda

 

Taikliarankių komanda „Kėdpūkės“ – regbio iššūkio nugalėtojai. Pozityviausia komanda – „Pirmieji nenugalimieji - širdyje visada pirmi“.

                             

Pakruojo kredito unijos ir Kėdainių kredito unijos komanda                                                Kredito unijos Jonavos žemė ir ALKU komanda

 

Mikliarankių komanda „Ku kū LKU“ – raištelių rišimo ir katapultos genijai.

Šilutės kredito unijos ir Magnus kredito unijos komanda

 

Tuo pačiu metu vyko ir tapybos užsiėmimai. Atsiminimo dovanėlė įteikta tapybos hobį atradusiai Laimutei Slavinskienei.

Prienų kredito unijos atstovė

 

Nuoširdžiai dėkojame kredito unijoms už idėjas organizuojant renginį, bei dalyvavusiems šių metų sąskrydyje ir Lietuvos centrinei kredito unijai visapusiškai prisidėjus prie renginio bei visiems kartu sukūrus nepamirštamą šventinęatmosferą!

Iki kitų metų! :)