Kėdainių krašto kredito unija užaugo: naujos patalpos, daugiau darbuotojų

Kėdainių krašto kredito unija užaugo: naujos patalpos, daugiau darbuotojų

Užaugusi ir iki beveik 2000 narių išsiplėtusi Kėdainių krašto kredito unija gerins klientų aptarnavimą. Stiprėjantis bankas persikėlė į savo patalpas naujoje vietoje − Josvainių g. 5. Žmonės bus aptarnaujami greičiau ir patogiau. Kredito unija neatsisako operacijų grynaisiais pinigais. Bus daugiau darbuotojų. Ilgės darbo laikas.

Išplėtė erdves ir paslaugas

Nuo šiol naujose patalpose Josvainių g. 5 (tai buvusios „Swedbanko“ patalpos) dirbs net 10 darbuotojų. Savo klientus aptarnaus nuo 8:30 iki 17:00 val. be pietų pertraukos. Pokyčiams kredito unija subrendo, nes jau dabar gali pasiūlyti visą bankinių paslaugų paketą tiek gyventojams, tiek įmonėms.

Unija turi mokėjimo kortelės ir verslui, ir gyventojams, mokėjimo terminalai verslui, bankomatų tinklas „Medus“ ir net mobili programėlė telefone.

„Mes ne tik persikraustome, bet ir keičiamės – plečiame savo veiklą. Per pastaruosius penkiolika metų finansinių paslaugų verslas pasikeitė neatpažįstamai, pasikeitėme ir mes – išaugome, praplėtėme teikiamų paslaugų spektrą iki bankinio lygio ir turime ambicingus ateities tikslus tapti pagrindiniu Kėdainių krašto žmonių finansiniu partneriu.

Per šį laikotarpį sukaupėme pakankamai patirties, turime profesionalią ir lojalią komandą, todėl manome, kad atėjo laikas pasiūlyti savo paslaugas ir platesnei narių kategorijai. Norime tapti pagrindiniu žmonių banku Kėdainiuose, kuris nevengia jų priimti, išklausyti ir neprašo užsiregistruoti iš anksto“, − esminius privalumus vardija finansininkas, Kėdainių krašto kredito unijos įkūrėjas ir vadovas Egidijus Žaltauskas. 

Vadovas primena, kad kredito unija teikia visas bankines paslaugas. Kredito unijoje galima atsidaryti einamąją sąskaitą, gauti kreditą ir kreditinę kortelę. Keturiuose Kėdainių miesto MEDAUS bankomatuose, kurie yra strategiškai patogiose miesto vietose, nemokamai galima išsiimti ir įdėti grynųjų pinigų.

Galima kreiptis, pasitarti ir geriausiomis sąlygomis gauti kreditą verslo idėjai įgyvendinti.   

Kėdainių krašto kredito unijoje klientai nemoka už sąskaitos tvarkymą, internetinius pavedimus ir nėra jokių paslaugų krepšelių – tai didelis privalumas lyginant su komerciniais bankais.

Saugo nuo infliacijos

Finansininkas primena ir nelabai malonią šių dienų situaciją – didėjanti infliacija „apgraužia“ mūsų santaupas ir kviečia pasitarti atvykus jau nauju adresu su unijos specialistais, kaip elgtis, kad dėl infliacijos nesumažėtų turimų pinigų vertė.

Gera išeitis, kurią iš karto siūlo Kėdainių krašto kredito unijos vadovas, –  indėlis kredito unijoje. Šiuo metu Kėdainių krašto kredito unijoje mokamos iki 2,0 procento metinės palūkanos už indėlius.

,,Mes ir pasaugome žmonių pinigus, nuimdami jiems tą rūpestį. Sumokame palūkanas ir dar iš dalies kompensuojame pinigų nuvertėjimą“, − kaip vertėtų elgtis nestabiliais laikais pataria E. Žaltauskas. 

Kredito unijoje visi indėliai iki 100 tūkstančių eurų sumos yra apdrausti Valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“. Tai reiškia, kad tokią sumą su priskaičiuotomis palūkanomis atgausite visada.

Nuo 20 kv. m kambarėlio Krakių seniūnijoje iki nuosavų patalpų Kėdainių senamiestyje.

Kėdainių krašto kredito unija įkurta 2006 metais. Nauja, vos iškepta finansų įstaiga, įsikūrė išsinuomojusi Krakių seniūnijoje 20 kv. m buvusio Lietuvos taupomojo banko kasos patalpą su apie 1 toną sveriančiu seifu ir keliais tūkstančiais litų. Nors kredito unija savo istoriją skaičiuoja nuo dar seniau – tarpukariu, 1923 metais Krakėse, kai buvo įkurtas Ūkininkų Liaudies bankas.

„Tuomet, pradžioje mums buvo svarbiausia įgyvendinti visus Lietuvos banko nustatytus rizikos valdymo rodiklius, taikomus finansų įstaigai. Pirmi klientai buvo aptarnaujami Krakėse.

Plėtra į  Kėdainius įvyko jau 2008 metais ir tada per saugų, kelių šimtų metrų, atstumą nuo miesto centre įsikūrusių beveik visų Lietuvoje veikiančių didžiųjų bankų filialų pradėjome teikti finansines paslaugas kėdainiečiams“, – tuometinę situaciją prisimena E. Žaltauskas.  

Kitas Kėdainių krašto unijos plėtros etapas įvyko 2015 metais, kai darbuotojų skaičius pasiekė 5 ir jie nebetilpo 51 kv. m butelyje daugiabučiame name, todėl unija persikėlė į erdvesnes patalpas dar per 100 metrų arčiau miesto centro. Tačiau dėl dar spartesnio augimo ankšta pasidarė ir ten.  Tad 2020 metais Unijos vadovas priėmė galutinį sprendimą dėl kredito unijos lokacijos ir nuosavų patalpų įsigijimo pačiame miesto centre.

Dabar Kėdainių krašto žmonių kapitalo kredito unija aptarnauja Kėdainių rajono savivaldybės bei besiribojančių savivaldybių gyventojus ir įmones. Unijos veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija.

Vienas iš Kėdainių krašto kredito unijos įkūrėjų ir jos vadovas E. Žaltauskas sako, kad 15 metų jo asmeninė patirtis ir dvidešimt penkerių metų unijų patirtis Lietuvoje leidžia be priekaištų teikti visas įmanomas ir žmonėms žinomas finansines paslaugas.

Šaltinis: https://rinkosaikste.lt/kedainiu-krasto-kredito-unija-uzaugo-naujos-patalpos-daugiau-darbuotoju/