Vilkaviškio kredito unija prisijungė prie nacionalinio vaikų piešinių konkurso „Kartu mes galime daugiau!“

Vilkaviškio kredito unija, siekdama šventiškai paminėti Tarptautinę kredito unijų dieną, prisijungė prie Asociacijos Lietuvos kredito unijos organizuoto nacionalinio vaikų piešinių konkurso „Kartu mes galime daugiau!“ Labai simboliška, kad konkursas vyko iki spalio 17-osios (Tarptautinės kredito unijų dienos) ir sulaukta 17 vaikų piešinių . Juos konkursui pristatė kredito unijos narių atžalos, Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinės mokyklos Klausučių skyriaus bei Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Buratinas“ priešmokyklinės „Kregždžiukų“ grupės vaikai. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis, o konkurso nugalėtojai ir firminėmis taupyklėmis.

Konkurso nugalėtojomis tapo Andrėja Pajaujytė (6 m.), Gabija Banionytė (10 m.) bei Gabija Stasiulevičiūtė (5 m.).

Dalis konkurso dalyvių apsilankė Vilkaviškio kredito unijoje, kur atsiėmė apdovanojimus, apžiūrėjo piešinių parodą, įvertino kitų dalyvių darbus. Administracijos vadovė Edita Grygelaitienė padiskutavo su vaikais apie kredito uniją, apie tai, kaip svarbu yra bendruomeniškumas ir kodėl jo pagalba galima pasiekti daugiau. E. Grygelaitienė vaikams dėkojo už dalyvavimą, linkėjo visuomet būti draugiškiems, aktyviems, bendruomeniškiems, nes, kaip parodė ir šis konkursas, už gerus darbus ar poelgius visuomet laukia įvertinimas.

          

                                                                   

          

Andrėja Pajaujytė (6 m.)                              Gabija Banionytė (10 m.)                                                                    Gabija Stasiulevičiūtė (5 m.)