Lietuvos kredito unijos jau 25 – ąjį kartą paminėjo Tarptautinę kredito unijų dieną

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, trečiąjį spalio ketvirtadienį spalio 17 dieną, paminėta 25 - oji Tarptautinė kredito unijų diena Lietuvoje, o pasaulyje ši diena švenčiama jau 71 – ąjį kartą. Šventėje dalyvavo per 250 dalyvių – kredito unijų vadovų, darbuotojų, valdymo narių bei kviestinių svečių iš visos Lietuvos.

Susirinkę dalyviai turėjo progą išgirsti žurnalisto, TV laidų vedėjo, rašytojo Andriaus Tapino interaktyvų pranešimą „20 dalykų, kuriuos reikėtų žinoti/daryti/nepamiršti 2020 metams“ bei pasimėgauti ir pasikrauti geros humoro dozės kartu su teatru „Kitas kampas“. Visos šventės metu svečius užėmė vakaro vedėjas Remigijus Žiogas.

Renginio metu, kredito unijos buvo apdovanotos ir pelnė nominacijas už 2018 metų užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą, bei priėmė naujus iššūkius 2020 metams.

Unijonai dar kartą įrodė, kad kredito unijos geba susiburti, pabendrauti, pasidalinti gerąja praktika bei pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

Iš kairės: Lietuvos centrinės kredito unijos Stebėtojų tarybos pirmininkė Danguolė Matukevičienė, Asociacijos Lietuvos kredito unijos vadovė Daiva Kuršelytė Lietuvos centrinės kredito unijos vadovas Mindaugas Vijūnas

          

Lietuvos Kooperatyvų konfederacijos pirmininkas Dainius Kižauskas

          

Žemės ūkio paskolų garantijos fondo atstovai                                                         Padėka iš Europarlamentaro Broniaus Ropės. Su Rūta Bičiuvienė

          

                                                                                                                             Jungtinės centrinės kredito unijos vadovė Kristina Simonovič
 
          
                                                                                                                                                 2019 m. iššūkio „Paskolų portfelio augimas“ nugalėtoja kredito unija "Neris" 
                                                                                                                                                 ir 2019 m. iššūkio „Narių skaičiaus augimas“ nugalėtoja
 
Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų atstovė Aušra Žliobaitė