Jurbarko kredito unija plečia savo veiklą rajone ir gyvena įkurtuvių nuotaikomis!!!

Per 17 metų veikianti Jurbarko kredito unija vienija per 4,4 tūkst. narių. Tai viena skaitlingiausių kredito unijų Lietuvoje pagal narių skaičių. Be centrinės būstinės Jurbarke, unija yra įkūrusi 4 nutolusias kasas Eržvilke, Raudonėje, Šimkaičiuose ir Girdžiuose. Įgyvendindama savo užsibrėžtus tikslus, dar kredito unijos veiklos pradžioje, aktyviai veikti visame Jurbarko rajone, unija iš veiklą stiprinančios Kauno rajone „Kauno regiono kredito unijos“, perėmė nutolusias kasas Klausučiuose, Veliuonoje ir Seredžiuje.
Šiandien Jurbarko kredito unija gyvena įkurtuvių nuotaikomis. Centrinė būstinė persikėlė į naujas, buvusias banko „Luminor“ patalpas Dariaus ir Girėno gatvėje. Aktyvioji unijos komanda laukia esamų ir būsimų narių, bei yra pasiruošusi ne tik suteikti reikiamas konsultacijas, bet ir padėti išspręsti finansinius klausimus nariams.

Sveikiname Jurbarko kredito uniją su sėkminga veiklos plėtra. Didžiuojamės unijos pasiektais rezultatais!

Daugiau informacijos: https://www.mlaikas.lt/naujiena/aktualijos/jurbarko-kredito-unija-svencia-ikurtuves?fbclid=IwAR28p0YANb5W31YurAJahx2Eoo8Nyc-iurxbmBMq9PQXH3Q4xvNRzF0p0YY