ALKU vadovas LR Prezidentūroje aptarė kooperatyvų plėtros galimybes

Asociacijos Lietuvos kredito unijos (ALKU) valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus drauge su kitais Lietuvos kooperatyvų konfederacijos nariais dalyvavo susitikime su Lietuvos Respublikos Prezidentūros atstovais. Susitikimo metu aptartas Lietuvos kooperatyvų bendradarbiavimas, šios verslo šakos vystymas Lietuvoje, suteikiamos plėtros galimybės, iššūkiai.

„Lietuvos kooperatyvų konfederacijai jau eina antri veiklos metai, turime nemažai narių, kurie jau tarpusavyje bendradarbiauja ir vysto kooperaciją Lietuvoje. Kiekvienais metais konfederacijoje siekiame didesnės kooperacijos plėtros, vystymo galimybių ir galimų sprendimų. Šiuo tikslu kviečiame valstybės institucijų atstovus susipažinti su kooperatyvų veikla, pasiekimais ir padėti vystyti šiuos sektorius kartu. Tikimės, kad ateityje kooperacijos skatinimas ir sklaida atsiras ir LR Vyriausybės programoje“ , - teigia ALKU valdybos pirmininkas Ramūnas Stonkus.

Susitikimo metu konfederacijos atstovai taip pat aptarė kiekvieno sektoriaus iššūkius, galimus sprendimo būdus. ALKU vadovas supažindino Prezidentūros atstovus su kredito unijų sektoriaus veikla ir veiklos rezultatais. Susitikime dalyvavo Lietuvos kooperatyvų konfederacijos atstovai: A. Stančikas, J. Dovydėnienė, R. Stonkus, G. Subačiūtė, R. Koreiva, D. Kižauskas, A. Urbanskas, V. Jundulas, D. Dzekčiorius