Paminėta 72-oji Tarptautinė kredito unijų diena

Kaip ir kiekvienais metais, trečiąjį spalio ketvirtadienį, kredito unijos visame pasaulyje švenčia Tarptautinę kredito unijų dieną. Šiais metais, spalio 15-ąją paminėta 72-oji Tarptautinė kredito unijų diena.


Dėl susidariusios COVID-19 situacijos, ši šventė paminėta kiek kitaip. Ta proga, ALKU kartu su LCKU darbuotojais nufilmavo nominacijų ir kredito unijų pasiektų iššūkių paskelbimą. Sveikinimo žodį tarė ALKU administracijos vadovė Indrė Bankuvienė ir LCKU vadybos pirmininkas ir administracijos vadovas Mindaugas Vijūnas.

Vaizdo medžiagoje buvo galima išvysti amžinąjį atilsį iškeliavusios Reginos Piečaitienės sūnų Juozą Piečaitį, kuris priminė kredito unijų istoriją bei įvardijo nominaciją pelniusią kredito uniją „Vievio taupa“ - „Pirmasis žingsnis“ ir Šilutės kredito unijos valdybos pirmininkę Genovaitę Kimbrienę - nominacija „Didžiausia patirtis“.

Tikimės, kad kitais metais turėsime galimybę šią šventę atšvęsti VISI KARTU!

Akimirkos, kaip šią šventę paminėjo Asociacijos Lietuvos kredito unijos narės

Panevėžio kredito unija


Panevėžio kredito unija, minėdama 72-ąją Tarptautinę kredito unijų dieną džiaugėsi išsikeltų tikslų įgyvendinimu ir apdovanojimais. Tai motyvuoja tvirtu žingsniu eiti pirmyn - naujų iššūkių link.

Pagėgių kredito unija


Pagėgių kredito unijos kolektyvas saulėtosios Tarptautinės kredito unijos dienos proga, spalio 17 d. lankėsi Žemaitijoje (Samogitia), aplankė Varnius ir Telšius. Kredito unija dalyvavo žemaitiškų patiekalų degustacijoje, kuri vyko Gražinos sodyboje. Ekskursija buvo vedama gidų.

Jurbarko kredito unija


Taip pat ir Jurbarko kredito unija iš pačio ryto pasiruošė nustebinti savo narius Tarptautinės kredito unijų dienos proga.