Kviečiame padėti mūsų kolegoms Filipinuose

Turbūt jau visus pasiekė žinia apie tragišką nelaimę Filipinuose: netikėtas taifūnas sukėlė  staigius potvynius ir nuniokojo šalį, atėmė tūkstančius gyvybių. Skelbiama, kad nukentėjo daugiau nei 9 mln. žmonių: dauguma gyventojų liko be namų, trūksta maisto, vandens, medikamentų ... 

Pasaulio šalys, tarp jų - ir Lietuva, tiesia pagalbos ranką Filipinų žmonėms.  Kviečiame nelikti abejingais ir paremti nukentėjusius Filipinų kredito unijų kolegas bei partnerius šioje šalyje!

Čia veikiančios kredito unijos – aktyvūs ALKU partneriai ir daugelio mūsų bičiuliai, kuriuos drauge lankėme bei dalijomės patirtimi. Kooperatinio judėjimo nariai iš šios tolimos šalies taip pat svečiavosi Lietuvoje ir sėmėsi patirties, prašė pagalbos tuomet. Tuomet pasižadėjome, pasidalyti nenaudojama kompiuterine technika. Deja, šio pažado negalėjome išpildyti dėl itin aukštų transportavimo kaštų (naujas kompiuteris kainuoja pigiau, nei senojo nuvežimas iki Filipinų). 

Tačiau šiandien pasiteisinimų nebegalime turėti. Jiems reikia pagalbos ir reikia skubiai. 

Kviečiame visas kredito unijas ir kredito unijų narius aukoti lėšas Filipinų kredito unijų bendruomenėms. 
Tikimės Jūsų supratingumo ir kviečiame prisidėti prie šios ALKU akcijos. Maloniai prašome apie šią iniciatyvą informuoti ir savo narius. 

ALKU atidarė specialią sąskaitą    į kurią Jūs ir Jūsų nariai galite pervesti paramos lėšas. 

LT85 5010 0000 1400 0565 

LIETUVOS CENTRINĖ KREDITO UNIJA
  

Pagarbiai
Asociacijos Lietuvos kredito unijos valdyba