Kredito unijų žurnalas "Kredo": susipažinkite!

Kredito unijose dar galite rasti kredito unijų leidinį "Kredo", negalintys atvykti iki artimiausios unijos, kviečiami tai padaryti su leidinio internetine versija.

Koks šio numerio sėkmės receptas?  Šįkart leidinys bus ypač gausus šviesių idėjų ir įdomių asmenybių.

 

Kredo virselis

 

Praėjusieji metai buvo gausūs galimybių, o kiekviena išnaudota galimybė sukuria naują galimybę, todėl to paties esame tikėtis ir iš 2015.

Mūsų „Kredo“ prieskonis – numerio herojus – ne tik kredito unijos „Žemdirbio gerovė“ administracijos vadovas, bet ir itin daug laiko baidarių sportui skirianti, nemažai laimėjimų Lietuvos bei pasaulio mastu pelniusi asmenybė Aurimas Lankas. Šiaulietis sulaužė ne vieną stereotipą,  sulaukė pripažinimo bei laimėjimų.

Gyvenimas be iniciatyvų ar kažko, kas mums suteikia džiaugsmo kasdienybei, būtų neįdomus. Šio numerio iniciatyva – didelio susidomėjimo sulaukęs kredito unijos „Germanto lobis“ surengtas vaikų piešinių konkursas euro tema, kurio tikslas – net ir pačius mažiausius supažindinti su bendrąja ES valiuta.

„Kredo“ leidinyje neapsieisime ir be naujovių. „Inovacijų“ rubrikoje – dvi kredito unijos, kurios suteikė pridėtinę vertę savo nariams per specialias lojalumo programas. Pastarųjų dėka kredito unijų vardas tapo plačiai žinomas tarp vietos ir kitų miestelių gyventojų.

O numerį užbaigsime sėkmės istorijomis su gardžiais receptais šaltai žiemos dienai. Kad ir jūsų virtuvėje prieš artėjančias šventes suktųsi visi artimiausi žmonės, įsivyrautų gardus kvapas ir jaukus laikas kartu. Gero skaitymo!

Leidinys pasiekiamas čia.