ALKU dalyvavo tarptautinėje parodoje „Ką pasėsi... 2019“ ir reprezentavo LKU grupės judėjimą

Asociacija Lietuvos kredito unijos, atstovaudama visas Lietuvos kredito unijų grupės nares, 2019 m. balandžio 4-6 d. dalyvavo 24 – oje tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi... 2019“, vykusioje Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos teritorijoje, Kaune. Tai paroda, kuri tarytum primena darbymečio pradžią ir kuri sulaukia vis daugiau parodos dalyvių ir lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių. Čia suplaukia šimtai dalyvių ir tūkstančiai lankytojų pasigrožėti kiekvienais metais besiplečiančia parodoje pateikiamų prekių ir paslaugų ekspozicija. Parodai buvo paruošti ir jos lankytojams išdalinti bendros informacijos lankstinukai apie kredito unijas ir jų teikimas paslaugas, suorganizuota viktorina. Parodos lankytojams išdalinta reprezentacinė medžiaga ir dovanėlės, kuriomis rūpinosi LCKU.  

Džiaugiamės, kad parodos metu mūsų skverelį aplankė tokie svarbūs žmonės kaip LR Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, su kuriuo trumpai aptarėme kredito unijoms svarbius reglamentavimo klausimus.

Nelikom nepastebėti ir LRS Kaimo reikalų komiteto pirmininko Andriejaus Stančiko, jis taip pat aplankė mūsų stendą.

Taip pat sulaukėme lankytojų iš įvairių Lietuvos kampelių, dėmesio bei susidomėjimo iš asociacijų, verslo partnerių ir būsimų narių.

Puikiai praleidome 3 darbingas dienas, kurios buvo pilnos įspūdžių, susitikimų ir geros nuotaikos.

Dėkojame LCKU už bendradarbiavimą bei kredito unijoms už pagalbą parodos metu.